PDF DOC RTF ODT TXT

Iveta Kopidolová (aktualizace 12.10.16)

superkariera.cz

Iveta Kopidolová

(Mobil) 604168407

Email: iwettak@centrum.cz

Praskova 12, 77900 Olomouc, Česká republika

Vzdělání, odborná příprava a kurzy

Střední pedagogická škola Krnov

2000 – 2004

Sociální péče – pečovatelská činnost

psychologie, speciální pedagogika

Pracovní zkušenosti

Help-in, o.p.s. Bruntál

Rekvalifikace, stáž

9/2004 – 9/2005

Bruntál

Sociání pracovník, pečovatel

Pečovatelka

9/2005 – 1/2007

Bruntál

Náplň práce: donáška obědů seniorům, úklid domácnosti, donáška nákupů, vyřizování receptů u příslušných lékařů, donáška léků, osobní hygiena, krmení, podávání léků, přebalování, venčení psa, praní, žehlení a věšení prádla, platba složenek, pochůzky na poštu, úklid společných prostor v pečovatelském domě, apod. Vedení písemné agendy o klientech, inkasování financí za služby.

Sociální pracovník – rodinný asistent

2/2007 – 7/2008

Bruntál

Náplň práce: bezplatná spolupráce rizikových rodin a rod. asistenta. Rodiny, kde byly odebrány děti do DM či se jim děti zpět vracejí. Pomoc s domácností, vedení účtů, hospodaření s financemi, pomoc s hygienickými návyky, výbava domácnosti, dále např. doučování dětí, vyřizování písemné,

agendy, sepsání rozvod. řízení, pomoc při hledání zaměstnání, pomoc při řešení dluhů a spl. kalendářů, apod.

LogiCall Česka Republika, s.r.o. Krnov

Operátor Call Centra

2/2009 – 12/2014

Krnov

Náplň práce - - Telemarketing: nabídka internetových služeb právnickým osobám – reklama, zasílání poptávek, prodej software, prodej PR článků, tel. výzkum ve firmách, atd. - Inkaso pohledávek: vymáhání pohledávek, volání dlužníkům, zasílání upomínek poštou, vyřízování e-mail. a sms agendy. Reference podá: Petra Ďurišová, Manager telemarketingu, tel.: 554 689 134, mob.: 775 878 127

Jamanick Department Company, s.r.o.

Prodejce

1/2015 – 9/2016

Olomouc

Přímý prodej na stánku, prodej čističe na elektroniku a optiku. Oslovování potencionálních zákazníků, prezentace a ukázka výrobku, prodej.

Jazykové znalosti

Němčina - základní A1

Angličtina - základní A1

Absolvované kurzy a školení

04/2007 Zvládání obtížných situací při spolupráci s klientem I.

09/2013 - 06/2014 Kurz anglického jazyka pro začátečníky.

Počítačové znalosti a dovednosti

Uživatelská: MS Word, Excel, OpenOffice, Internet Explorer, Outlook Express, Wordpad, atd.

Další schopnosti, znalosti a dovednosti

psaní všemi deseti, kultivovaný písemný i slovní projev, zdravotní průkaz

Sociální schopnosti a dovednosti

příjemné vystupování, komunikativnost, tolerance, otevřenost, empatie, poctivost, pracovitost, důslednost, trpělivost, samostatnost, asertivita

Koníčky

příroda, zvířata, cestování, wellness, hudba, tanec, četba, pc, dokumenty a filmy, luštění křížovek, turistika, kultura, cvičení

Životní změna

Dobrovolně jsem se vzdala své poslední práce Prodejce, protože chci změnu ve svém životě. Práce mě již nenaplňovala. Nyní jsem otevřená a přístupná novým možnostem a těším se na ně. Ráda se postavím výzvě, chci se učit novým věcem a poznávat nové lidi. Snažím se působit sympaticky a příjemně.

Kontaktujte uživatele

Snadno oslovte uživatele Iveta Kopidolová

kod